1program_stypendialny

Można składać wnioski w VI Edycji Programu Stypendialnego

Przed nami kolejna edycja Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji działające przy LO im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie.

Nasze działania objęte są Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Józefa Michalika. W tym roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, który jest głównym sponsorem Programu Stypendialnego, chce przede wszystkim przyznać cztery stypendia dla uczniów o szczególnych zdolnościach matematyczno – ekonomicznych. Jeżeli w danej edycji nie zgłoszą się uczniowie o takich zdolnościach, to środki Banku zostaną przeznaczone dla pozostałych wnioskodawców. Środki na kolejne stypendia pochodzą z wpłat od innych Darczyńców.

Dodatkowo, po raz kolejny, planujemy przyznać stypendium dla ucznia uzdolnionego sportowo oraz dla ucznia o zdolnościach artystycznych (szczegółowe informacje w Regulaminie Programu Stypendialnego). Na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.stowarzyszenie.lo-lubaczow.pl znajdują się dokumenty do pobrania: regulamin, wniosek, plan rozwoju i oświadczenie. Dokumenty można składać od 23.10.2017 do 27.10.2017, w godzinach 10.00 – 14.00 w pokoju administracji w Liceum Ogólnokształcącym w Lubaczowie.

Uroczysta Gala Programu Stypendialnego odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie, 7 listopada 2017 roku o godzinie 11.00. W razie pytań prosimy o kontakt z Panem Markiem Chmielem – tel.515 370 479, adres e-mail: marekchm@poczta.fm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *