FOT. PATRYK OGORZALEK / POGOIMAGES.COM

Myszkowski podbija Amerykę!

Stanisław Myszkowski z Lisich Jam, właściciel firmy Game Over Cycles i rzeszowskiego salonu Harley-Davidsona, nie zwalnia tempa. Po licznych sukcesach jego customów w Polsce i Europie, postanowił pokazać się w Stanach Zjednoczonych. W konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show, zorganizowanym podczas zlotu Sturgis Motorcycle Rally, jego rozbudowany o boczny kosz „The Recidivist” zwyciężył w kategorii „Niezwykły”.

FOT. PATRYK OGORZALEK / POGOIMAGES.COM

Zlot w Sturgis i konkurs Rat’s Hole to legendy. Największa impreza motocyklowa świata i prestiżowy konkurs customowy organizowany w kolebce customizingu, czyli USA. Miasteczko, które ma niecałe 7 tysięcy mieszkańców, raz w roku zmienia się w motocyklową stolicę świata, do której ściągają setki tysięcy motocyklistów oraz najważniejsze media i osoby z branży.

The Recidivist to pierwszy w historii motocykl pokryty prawdziwymi tatuażami. Maszyna, która powstała w Lisich Jamach, zaskakuje swoją konstrukcją, której samo przednie zawieszenie składa się z prawie dwustu elementów. W motocyklu widać zarazem ogromną dbałość o każdy detal, ale również o jego spójność tematyczną i konstrukcyjną.

The Recidivist wcześniej został doceniony m.in. na Custom Bike Show w Niemczech, Wrocławskich Mistrzostwach Motocykli Custom, czy Mistrzostwach Polski Motocykli Customowych 2015 organizowanych w ramach Poznań Motor Show. Motocykle od Game Over Cycles gościły także w studio Dzień Dobry TVN oraz na okładkach branżowych magazynów na całym świecie.

Maszyna, która miała swoją premierę w roku 2014 została w Sturgis po raz pierwszy zaprezentowana i przybyła do Ameryki wraz z nowym elementem konstrukcji, w całości wytatuowanym koszem, który w USA miał swoją światową premierę.

Fot. Game Over Cycles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *