zus_lubaczow

e-SKŁADKA – proste płatności do ZUS

Szanowni Państwo, od 1 stycznia 2018 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zmienia sposób opłacania składek do ZUS. Nie będzie kilku wpłat na różne rachunki bankowe, wprowadzimy jeden rachunek składkowy, na który będziecie Państwo opłacać wszystkie składki na:

• ubezpieczenia społeczne (emerytalne, rentowe, chorobowe, wypadkowe),
• ubezpieczenie zdrowotne,
• fundusze (FP, FGŚP, Fundusz Emerytur Pomostowych).

Cztery rachunki bankowe, które obecnie obowiązują, zamkniemy od 1 stycznia 2018 r. Najpóźniej do 31 grudnia 2017r. poinformujemy Państwa o nowym indywidualnym rachunku składkowym. W przypadku nie otrzymania informacji o indywidualnym rachunku lub zgubienia listu z informacją, dane o numerze będą dostępne w Jednostkach ZUS, poprzez Infolinię (nr tel. 22 / 560 16 00) lub PUE w zakładce „Płatnik”.

Gdy płatnik będzie miał długi składkowe, to wpłata na indywidualny numer rachunku składkowego pokryje najstarszą należność.

Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenia z zakresu nowych zasad opłacania składek, które będą prowadzić pracownicy BT ZUS w Lubaczowie w każdą środę od 8 listopada do 13 grudnia 2017 r. w godz. 9:00-10:00.

Chęć udziału w szkoleniu prosimy zgłosić na adres e-mail szkolenia.lubaczow@zus.pl lub pod numerem telefonu 16 632 07 72 wew. 21, podając nazwę płatnika oraz ilość osób, które będą uczestniczyły w szkoleniu.

Więcej informacji o e-Składce: http://www.zus.pl/eskladka

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas bezpłatne szkolenia wyjaśnią Państwa wątpliwości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *