O55A9307

Fabryka bombek w Kresowej Osadzie

Wielkimi krokami zbliżają się święta, więc warto pomyśleć o nowych ozdobach choinkowych, które do każdego pomieszczenia wprowadzają bożonarodzeniowy klimat. Wiele ozdób można kupić w sklepie, jednak te robione własnoręcznie przynoszą więcej satysfakcji. Samemu lub z dziećmi wykonać można wyjątkową, unikatową i indywidualną bombkę choinkową także u nas. Wystarczy udać się do Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

Kresowa Osada w Baszni Dolnej to wioska tematyczna, która oferuje możliwość ciekawego spędzenia wolnego czasu. To idealne miejsce dla miłośników historii, tradycyjnego jadła i aktywnej turystyki w otoczeniu naturalnej przyrody – reklamuje swoją ofertę Kresowa Osada.

My ze swojej strony dodamy, że to także idealne miejsce do samodzielnego robienia ozdób bożonarodzeniowych. Dzięki własnoręcznemu tworzeniu możemy mieć oryginalne dekoracje świąteczne. Tym bardziej, że podczas warsztatów cennymi wskazówkami podzieli się specjalista.

Dla osób, które nie dadzą się przekonać do tworzenia ozdób, Kresowa Osada otworzyła specjalny sklepik z mnóstwem choinkowych bombek. W cenie 29 zł oferuje 10 cm szklane, ręcznie malowane bombki, a za 45 zł kupimy 12 cm bombkę. Istnieje także możliwość personalizacji ozdób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *