Fot. Foto Agent.

Nieudany początek sezonu trzecioligowych siatkarzy z Oleszyc

Po czterech kolejkach spotkań nowego sezonu siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce nie zdobyli choćby punktu i zamykają tabelę podkarpackiej III ligi.

Po przegranych meczach z drużynami z AppGo II LO Rzeszów 3:0 (-11,-19,-15), LKS Głogovią Głogów Młp. 1:3 (26:24,-22,-23,-21) i TKF ITS Anilaną Rakszawa 3:0 (-23,-21,16) wydawało się, że gorzej sezonu rozpocząć się już nie da. Tymczasem w ostatni piątek października SSPS Czarni Oleszyce zanotowali czwartą porażkę w obecnym sezonie. Siatkarze z Oleszyc przystępując do meczu z UMKS Spartakus Adamówka, chcieli poprawić humory nie tylko sobie, ale przede pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością. W meczu rozgrywanym awansem drużyna gospodarzy postawiła w Oleszycach gościom dość ciężkie warunki, ale ostatecznie i tak uległa w setach 0:3 (-22,-26,-19). Tak słabego początku ligi, siatkarze z Oleszyc nie mieli od dawna.

Przegrywamy kolejny mecz ligowy z drużynami, które są z pewnością w naszym zasięgu. Zespół pracuje mocno na treningach i wygląda naprawdę bardzo dobrze, jeśli chodzi o poszczególne elementy gry. Momentami nasza gra może podoba się kibicom, początki poszczególnych setów zaczynamy jednak dość nerwowo i później musimy „gonić” rywala. Końcowe wyniki w mojej ocenie nie oddają do końca woli walki, którą zostawiamy na boisku. Trudno, taki jest sport i nie ma się co załamywać, bo to dopiero początek ligowej rywalizacji. Optymistycznie patrzę w przyszłość, a na rozliczenie drużyny przyjdzie czas na koniec sezonu – podsumowuje Michał Gontarz, grający trener Czarnych Oleszyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *