ego49825_1280

Wtorki z JPK – bezpłatne szkolenia dla podatników

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaczowie zaprasza na bezpłatne szkolenia dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_VAT). Są one skierowane w szczególności do mikroprzedsiębiorców, którzy od stycznia 2018 r. dołączą do grona podatników objętych obowiązkiem wysyłania JPK_VAT.

Od początku 2018 r. mikroprzedsiębiorcy dołączą do grona podatników, którzy będą zobowiązani przekazywać w postaci elektronicznej ewidencję zakupu i sprzedaży JPK_VAT. To kolejny etap funkcjonowania w systemie fiskalnym Jednolitego Pliku Kontrolnego. Chcąc przybliżyć tematykę przedsiębiorcom, urzędy skarbowe organizują specjalne szkolenia. Będą one prowadzone w każdy wtorek listopada: 7, 14, 21, i 28 we wszystkich urzędach skarbowych na Podkarpaciu.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach, powinny dokonać rezerwacji na jeden z czterech wskazanych wyżej terminów, kontaktując z US w Lubaczowie:

URZĄD SKARBOWY W LUBACZOWIE
ul. Sobieskiego 6, 37-600
Lubaczów Centrala – 16 632 93 00
Fax – 16 632 27 85 e-mail: us1810@pk.mofnet.gov.pl

Mikroprzedsiębiorca objęty obowiązkiem JPK_VAT to firma składająca deklaracje VAT-7 lub VAT-7K, zatrudniająca do 10 osób i osiągająca obrót roczny do 2 milionów euro, w tym również jednoosobowe działalności gospodarcze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *