DSC_9981

CieszFanów Festiwal także dla mieszkańców powiatu lubaczowskiego

Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego nie muszą pokonywać setek kilometrów, by uczestniczyć w jednym z największych festiwali w Polsce. W Cieszanowie od kilkunastu lat organizowany jest festiwal muzyki rockowej.

W tym roku festiwal odbył się pod nową nazwą – CieszFanów Festiwal. Na wydarzenie zjeżdżają fani dobrych dźwięków z całej Polski. Na koncerty wybierają się także mieszkańcy okolicznych miejscowości. Dla nich to doskonała okazja, by posłuchać przebojów najlepszych zespołów. W tym roku na scenie wystąpi: Kazik, Kwiat Jabłoni, Big Cyc, Hańba!, The Analogs, Jelonek, Dr Misio, Tabu, Łydka Grubasa, Boleo & Follow The Riddim, Farben Lehre, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Lej Mi Pół, Psy Wojny.

– To świetna okazja dla miłośników rocka z powiatu lubaczowskiego, by w ciągu kilku dni posłuchać wielu uznanych wykonawców – podsumowują miejscowi festiwalowicze.

W tym roku fanów rocka witały wielkie litery CFF ustawione na placu festiwalowym. Były to metalowe kontenery. Litery zostały wycięte laserem i polakierowane proszkowo dzięki firmie Bat-Gaz z Tomaszowa Lubelskiego. Firma Bat-Gaz z Tomaszowa Lubelskiego na rynku istnieje już od ponad 70 lat. Zdobyte doświadczenie, ale także rodzinne tradycje, wykwalifikowana kadra pracowników, najwyższej jakości stosowane materiały oraz najnowsza technologia produkcji sprawiają, że firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *